Hakkında

İnanlar

İnanlar’ın 1965 yılında, İstanbul-Laleli’de, İnan İnşaat adıyla başladığı hikayesinde, başrol hep müşterilerindi. Sahne ise her zaman İstanbul’du.

Dünyanın bu en güzel şehrinin neredeyse her noktasında proje inşa ederken adeta üzerine titreyen İnanlar, 220’nin üzerinde projeyi onun silüetini, dokusunu ve doğasını bozmadan, aşkla tasarladık ve hayata taşıdı.

52 yıldır devam eden yolculuğunda, asla vazgeçilmeyen “insan için tasarım” ilkesi, İnanlar’ın önünü aydınlatan yol göstericisi oldu. Türk inşaat sektöründe birçok ilk, dünya çapında başarılar ve İstanbul yaşamında standartları yükselten 220’nin üzerinde projeyi geride bırakan İnanlar, bugün Türkiye’nin en saygın ve güvenilir kurumlarından biri olarak sektörünün bölgesel lideri olma vizyonuyla yoluna devam ediyor.

İnanlar’ın kazandığı tüm başarıların ardında, müşteri odaklı ve güven merkezli yönetim yaklaşımı yatıyor. Mutlu yuvalar yaratmanın, kendilerine duyulan güveni tam olarak karşılamanın ve verdiği tüm sözler yerine getirmenin haklı gururunu yaşayan İnanlar, kendi arazileri üzerinde geliştirdiği markalı projelerle ve geliştirdiği işlevsel ve sürdürülebilir çözümlerle geleceğe değer katıyor.

Menü
Sorularınız